Бисквитки

четвъртък, 29 септември 2016 г.

Републиканско първенство по тенис на маса за служители на МВР.

Състезателите по тенис на маса към СК „Спартак- Враца„ при ОД на МВР – Враца взеха участие в Републиканско първенство по тенис на маса за служители на МВР. Турнира се проведе от 25.09.2016г. до 28.09.2016г. в СОК „Камчия“ и беше организиран от Спортна асоциация на МВР и ОДМВР- Варна.
Отбора на врачанския клуб в състав Евгени Първанов, Александър Стоянов и Иван Иванов се класира на трето място в отборната надпревара от 17 отбора.  Първото място в турнира спечели отбора на Главна Дирекция на ПБЗН , а на второ останаха състезателите на Академия – МВР.
В състезанието по двойки Евгени Първанов и Светослав Иванов спечелиха престижното второ място, а другата двойка в състав Иван Иванов и Александър Стоянов останаха пети. В оспорваното  състезание  участваха 32 двойки.
В индивидуалната надпревара Евгени Първанов завоюва  VII-мо,  а другите двама наши състезатели заеха IX- то и X- то място от общо 66 участници.
Призовете на победителите бяха връчени от секретаря на Спортна Асоциация – МВР г-н Иван Младенов.